Футбол в Росії живий, але

Після першої гри з Бельгією, складно оцінювати готовність російської команди і шукати гру.Матч закінчився (3: 1), емоції негативні, оцінки гравців дуже погані, а Головіна просто мало не з’їли. Черчесов після гри поговорив з командою і розібрали все, що потрібно. “Дайте мені збірну на місяць і вона гратимуть як Бельгія”, - сказав Черчесов.

фото з інтернету.

Фото з інтернету.

Другу гру зі збірною Казахстану за розкладом призначили в перейменоване місто Нур-Султан, 24 березня 2019 року. Матч почався за розкладом о 17:00 і збірна Росії взяла гру в свої руки.Так, це не Бельгія, але скільки разів наші гравці від недооцінки суперника страждали і на межі програшу, з волідолом закінчували гру. Але збірна Казахстану нічого не протиставила грі нашій команді і вже на 20 ‘хвилині Черишев забиває гол. Після цього пару раз Казахи навіть дійшли до наших воріт, але нічого не вийшло. Хочу зазначити, що Россиия продовжувала бігати і в кінці тайму, натиск і наполегливість принесли плоди. У додатковий час на 45 ‘+ 2’ хвилині, після прострілу з флангу Дзюби, Черишев забив другий гол і вже зі спокійною душею все пішли на перерву.

Другий тайм продовжився з такою ж спокійною, надійною грою нашої команди. Звичайно від збірної Казахстану складно очікувати гарної гри, яка доставить нам проблеми, але гра з Шотландією і перемога з рахунком (3: 0) дає право на фантазію. Казахстан міг подумати, що і з Росією вони пограють в свою користь. Але у нашої команди інші плани. Дзюба вже з прострілу Черишева на 52 ‘хвилині забиває гол. Трохи огризнувся і Казахи, але нічого не добилися.

Наша команда бажаючи реабілітуватися продовжила натиск і головне у наших стала виходити гра в пас. Це принесло успіх уже на 62 ‘хвилині після удару в сторону воріт Оздоєва, в свої ворота зрізав м’яч Бейсебеков, ніж був дуже не рад. Сама гра до речі вийшла так скажемо не груба, хоча і порушення і жовті картки теж були. Деякі контратаки збірної Казахстану все таки доходили до воріт збірної Росії, але наш воротар Гілерме в цьому матчі був на чеку, не дозволивши навіть натяку на помилку.

Звичайно наша збірна могла і більше забити, в кінці гри були всі шанси збільшити рахунок, але гравці не скориставшись цими моментами так і закінчили гру спокійно з рахунків (0: 4). Гру показали хорошу, цілу, комбінували в атаці. Черчесов щиро, емоційно як молодий гравець святкував кожен гол своєї команди. Наступні ігри у збірної Росії вже влітку, перший матч 8 червня в 19.00, з Сан-Марино. Другий матч 11 червня в 21:45, з Кіпром. Будемо чекати, сподіватися і вірити, що наша збірна буде тільки сильніше!

Черишев і Дзюба не зменшувати обертів, молодці!

Написано власноручно, частина інформації і фото з інтернету.